Coltul de lume - GALATI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Coltul de lume - GALATI

Forumul Galatenilor
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bau! (hai sa ne speriem :o)

In jos 
AutorMesaj
Seo Song Hee
Admin
Seo Song Hee


Mesaje : 9
Data de înscriere : 06/02/2009

Bau! (hai sa ne speriem :o) Empty
MesajSubiect: Bau! (hai sa ne speriem :o)   Bau! (hai sa ne speriem :o) I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 9:22 pm

Fiecare va face un topic nou pentru sine :]

Cat despre mine...

Sa incepem cu dreptul.

Bau.

Numele meu este Corina. Doar pentru ca "Song Hee" cred ca vi se greu de pronuntat xD.
Sunt la liceu. Varsta mea este momentan ceva ce nu cred ca ar trebui sa va pasioneze, pentru ca nu suntem pe un forum matrimonial.
Mai precis, la CnMK.
Vorbesc fluent Romana (D`uhh..), Engleza, Franceza, Coreeana. Inca incerc sa stapanesc Japoneza si Chineza si apoi ma apuc sa invat Thailandeza. Yay! x]

Cat despre LiKES && DiSLiKES...
Imi place foarte mult sa studiez despre Orientalistica, mistica, traditiile si culturile Orientale. In special Coreeana, Japoneza, Chineza, Taiwaneza si Thailandeza. (pe urmele lui Eliade, inainte! xD)
De asemenea, muzica lor. Doar pentru ca celelalte genuri de muzica nu ma prea atrag.
Ascult in marea majoritate Rock si Pop.. Imi mai scapa cate o melodie R'n'B, dar asta nu mai e vina mea, ci a trupei BiG BaNG. Very Happy

Nu s-au inventat inca destule cuvinte sa exprime cat de mult urasc pisicile. Neutral Insa daca as fi pusa sa aleg intre pisici si manelisti.. As alege manelistii, sa pot sa-i impusc :].
Nu sunt multe lucruri pe lume care le urasc. Probabil prostia (care include la randul ei pitipongia, cocalarii si manelistii), egocentricii si cei care se cred absolut mai "tari" decat sunt.
Cat despre parerea mea asupra celor care se imbata si stau cu tigara in mana doar ca sa faca pe "smecherii", au permisiunea mea (cel putin) sa se impuste.

Si totusi, daca e ceva neclar, sa se intrebe. Nu-i bai :]
Sus In jos
http://galati.forumz.ro
 
Bau! (hai sa ne speriem :o)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coltul de lume - GALATI :: POST #1 :: Prezinta-te :]-
Mergi direct la: